8 maja 2017 roku w Pałacu Młodzieży w Łodzi, już po raz szósty odbył się FUNtastyczny konkurs recytatorski z języka angielskiego.
    Wzięło w nim udział ponad 200 uczestników z Łodzi i województwa łódzkiego. Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach wiekowych klasy I-III oraz IV-VI. Uczestnicy prezentowali wiersze o różnej tematyce i różnym poziomie trudności. Jury jednogłośnie przyznało wiele wyróżnień oraz nagrody główne. Naszą szkołę w kategorii klas I –III dzielnie reprezentowały uczennice klasy IIc – Maja Plucińska i Aleksandra Kowalska, a Julian Watson z klasy IV b – wystąpił w kategorii klas IV – VI. Maja zaprezentowała wiersz Juliana Tuwima „Glasses”.  Ola wyrecytowała wiersz tego samego autora: „Locomotuve”. Obie dziewczynki zdobyły wyróżnienia.
    Bardzo dziękujemy rodzicom uczniów biorących udział w konkursie za dowóz, opiekę i poświęcony czas podczas zmagań konkursowych.

Gratulujemy sukcesu !!!

{gallery}rs_16_17/konkurs_angielski_lodz{/gallery}