W dniu 19 maja 2017r. w Szkole Podstawowej nr  4 w Zelowie odbyły się dwa Międzyszkolne Konkursy Języka Angielskiego: „Vocabulary quiz”dla klas IV-VI oraz „English vocabulary fun”dla klasy trzeciej. Uczestnicy  rozwiązywali  zadania konkursowe obejmujące angielskie słownictwo, a dodatkowo uczniowie klas starszych literowali  usłyszane wyrazy przy pomocy angielskiego alfabetu. Naszą szkołę dzielnie reprezentowali: w kategorii  klas trzecich – chłopcy z klasy IIIa – Bartłomiej Stępnik i Mateusz Szczepański, natomiast w kategorii klas IV-VI – uczennice z klasy Va – Wiktoria Wilczek oraz Natalia Góralewska. W obu konkursach zarówno chłopcy, jak i dziewczyny zajęli II miejsce. Wszyscy nasi laureaci wykazali się wysokim poziomem umiejętności oraz wiedzy z języka angielskiego.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

{gallery}rs_16_17/angielski_konkursy{/gallery}