„W nowy rok szkolny na wesoło” to motto Gminnego Konkursu Recytatorskiego organizowanego przez ZSO w Zelowie. Wśród uczestników konkursu znależli się również uczniowie z naszej szkoły. W popisach recytatorskich młodszą grupę wiekową reprezentowały Hanna Kruk z klasy IIIb i Maja Plucińska, uczennica klasy IIIc. Reprezentację najlepszych recytatorów z klas IV-VII tworzyli Anna Chęcińska z klasy Va i uczniowie klasy Vb – Wiktoria Zielińska i Nataniel Rogut. Uczestników konkursu wielu, a i poziom recytacji wysoki. Nasi uczestnicy stanęli na wysokości zadania prezentując przygotowane wiersze najlepiej jak potrafili.  W młodszej grupie wiekowej bezkonkurencyjna  okazała się  „Pchła Szachrajka” w wykonaniu Mai Plucińskiej, którą to jury nagrodziło 1.miejscem w kategorii klas I-III szkoły podstawowej. Wszystkim naszym uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy.

{gallery}rs_17_18/konkurs_recytatorski{/gallery}