28 października w Bełchatowie odbyły się przesłuchania do XVII Regionalnego Przeglądu Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej „Moja Ojczyzna”. Wzięli w nich udział uczniowie naszej szkoły: uczennica klasy IIIc – Julia Urbaniak, uczeń klasy VIb – Krzysztof Rogut i duet wokalny – Zuzanna Kopala i Adrianna Sikora z kalsy Ib. Ogółem podczas przesłuchań wystąpiło około 160 młodych wokalistów z kilkunastu miejscowości. 11 listopada, podczas koncertu laureatów, nastąpiło ogłoszenie wyników konkursu. W kategorii solistów klas I – III Julia Urbaniak uplasowała się na drugim miejscu! Bardzo miłą niespodziankę sprawiły Zuzia i Ada, które w kategorii duetów wokalnych zajęły najwyższe – III miejsce (I i II miejsca jury nie przyznało).
Gratulujemy naszym młodym wokalistom i życzymy dalszych sukcesów!

{gallery}rs_17_18/przeglad_piosenki{/gallery}