28 maja 2018 roku w murach naszej szkoły obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Dziecka. Rada Pedagogiczna zorganizowała cykl imprez i rozgrywek sportowych dla wszystkich naszych uczniów. Najważniejsza w tym dniu była świetna zabawa. Wszystko rozpoczęło się od Mini Playback Show, który dał wiele radości licznej publiczności. Podczas uroczystości wręczono Ordery Życzliwości. Dzieci brały udział w wielu grach, zabawach i konkursach sportowych, za które byli nagradzani. Odbywały się zajęcia plastyczne, origami, pląsy. Wszyscy uczniowie w tym dniu jedli kiełbaski z ogniska a na deser częstowani byli słodyczami.
 Jeszcze raz wszystkim dzieciom życzymy tego co najlepsze i samych radosnych dni!!!

{gallery}rs_17_18/dzien_dziecka{/gallery}