Przyszedł czas na zasłużony wypoczynek, na który pracowaliśmy wszyscy przez dziesięć miesięcy. To prawda, że z rożnym skutkiem, ale ilość nagród i wyróżnień w tym roku była imponująca.

Tak, tak … lato zaprosiło nas na wspólne leniuchowanie. Jeszcze tylko należało się odświętnie ubrać, tradycyjnie wziąć do ręki kwiatek, ostatni raz w tym roku, stojąc na baczność, odśpiewać hymn i odebrać świadectwo.

Rożnie było, wielu z nas odebrało cenzurkę z paskiem- oczywiście czerwonym, do której należała się książkowa nagroda, a dla tych bardziej ambitnych nawet stypendium.

Jeszce chwila z łezką w oku, bo niektórzy nagle zorientowali się, że muszą opuścić, znane mury szkolne, nauczycieli i grono przyjaciół, aby kontynuować naukę w „jedynce”. Rodzice, tych uczniów, którzy żegnali szkołę, również mieli przyjemność odbierać podziękowania za wzorową pracę swoich pociech, a także za osobiste zaangażowanie w życie szkoły.

Dziękujemy za cały rok szkolny pełen różnych wrażeń. Życzymy wszystkim słonecznych, bezpiecznych wakacji, wspaniałych przygód, spotkań z ciekawymi ludźmi i wielu niezapomnianych przeżyć.

Czekamy na Was we wrześniu!

{gallery}rs_17_18/zakonczenie_roku{/gallery}