9 października nad zalewem „Patyki” zostały rozegrane zawody w Sztafetowych Biegach Przełajowych szkół podstawowych naszego powiatu. Wszystkie zespoły miały do pokonania dystans ok. 1100 metrów (8 x 1100 metrów). Bardzo dobrze pobiegł nasz zespół chłopców, który na metę dobiegł na II pozycji, czym wywalczył sobie awans na zawody półfinału wojewódzkiego!!! Dziewczęta natomiast rywalizację ukończyły na IV pozycji.
Szkołę reprezentowali:
Chłopcy: Jersak Mateusz, Bednarek Bartłomiej, Baczmaga Bartosz, Dymiński Nikodem, Wrzesiak Oskar, Papierz Alan, Kowalski Wiktor, Majchrzak Piotr, Rogut Dariusz.
Dziewczęta: Zielińska Wiktoria, Śniada Klaudia, Kosmala Amelia, Wilczek Wiktoria, Sowiak Nikola, Rogut Anna, Małasiewicz Marta i Przybylska Aleksandra.