Już od kilku lat nasza szkoła bierze udział w konkursie „Policyjna Akademia Bezpieczeństwa” organizowanym przez Komendę Powiatową Policji w Bełchatowie. W tym roku szkolnym, 7 listopada na powiatowych eliminacjach XIII edycji Konkursu Sprawności Fizycznej i Wiedzy o Bezpieczeństwie „Policyjna Akademia Bezpieczeństwa” naszą szkołę reprezentowali Kalina Chodorowicz i Igor Wąsek – uczniowie klasy IIa. Jesteśmy dumni z naszych zawodników, którzy wykazali się nie tylko wiedzą na temat bezpieczeństwa, ale również w teście sprawnościowym byli niemalże bezkonkurencyjni. Złoto było w zasięgu ręki. Jednak zgodnie z regulaminem Konkursu o zwycięstwie rywali zadecydował zaledwie jeden punkt przewagi z testu wiedzowego. Drugie miejsce w powiecie dla zespołu z „Dwójki „– rewelacja!

{gallery}rs_18_19/akcja_bezpieczenstwo{/gallery}