11 grudnia 2018 roku na naszej hali odbyły się Mistrzostwa Gminy Zelów w „Grach i Zabawach”, których organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 2 w Zelowie wraz z Miejsko- Gminnym Szkolnym Związkiem Sportowym w Zelowie. Był to zarazem debiut naszego obiektu w zawodach międzyszkolnych. Uczestnikami zawodów były trzy szkoły z terenu gminy Zelów – SP Wygiełzów, SP 4 Zelów oraz nasza „Dwójka”. W rywalizacji udział brały dzieci z klas I-IV, które zmagały się w 16 konkurencjach. Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2 w Zelowie ostatecznie zajęła I miejsce, czym zagwarantowała sobie udział w zawodach na szczeblu powiatowym!!!

Szkołę reprezentowali:
Światłowski Błażej, Burasiewicz Grzegorz, Bartosiak Niokodem, Trębacz Nikodem, Jachymek Igor, Tosik Nikodem Wąsek Igor, Światłowski Jakub, Pospiszył Przemysław, Duraj Mateusz, Duraj Bartłomiej, Majewski Bartłomiej, Małańczak Tobiasz, Adamusiak Hubert, Papuga Mateusz, Newsky Paweł, Przerywacz Szymon, Dymiński Nikodem, Marciniak Bartosz, Kowalski Wiktor, Storczyk Szymon, Stachowiak Kacper, Fliegner Maja, Piechota Amelia, Niewieczerzał Ewa, Młynarczyk Aniela, Bednarek Marika, Chodorowicz Kalina, Antoszczak Maja, Pawełczyk Patrycja, Zielińska Anna, Sikora Adrianna, Selerowicz Zuzanna, Jędrzejczyk Wiktoria, Plucińska Maja, Jarkowska Natasza, Kowalska Adrianna, Adamczyk Martyna, Duraj Julia, Kowalska Aleksandra, Zaręba Judyta, Maciejewska Katarzyna.
Gratulujemy wszystkim startującym!!!

{gallery}rs_18_19/turniej{/gallery}