Gminny Ośrodek Kultury w Klukach zorganizował po raz pierwszy Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek „Hej kolęda, kolęda”. Przesłuchania konkursowe odbyły się w GOK w Klukach 15 grudnia.
W kategorii zespołów wokalnych i chórów naszą szkołę reprezentował zespół wokalny „Dwójeczki” w składzie: Aleksandra Kopala, Aniela Młynarczyk, Kinga Bednarek (klasa Ia), Zuzanna Kopala i Adrianna Sikora (klasa IIb). Dziewczynki pięknie wykonały dwie pieśni: „A wczora z wieczora” i „Puste miejsce”, dzięki czemu zostały zaproszone do wzięcia udziału w koncercie laureatów, który odbył się 6 stycznia w Kościele Trójcy Przenajświętszej w Kaszewicach. Nasze małe wokalistki uplasowały się na pierwszym miejscu! To szczególne osiągnięcie biorąc pod uwagę fakt, że kategoria chórów i zespołów wokalnych obejmowała dzieci w wieku od 6 do 16 lat!
Gratulujemy wspaniałego występu!

{gallery}rs_18_19/konkurs_koled{/gallery}