7 grudnia 2018r. uczniowie naszej szkoły, z klas pierwszych i drugich, brali udział w warsztatach badawczych, podczas których zaproszeni goście opowiadali dzieciom o wodzie i jej racjonalnym wykorzystaniu. Wiele radości najmłodszym sprawiły przeprowadzane doświadczenia z wykorzystaniem wody. Na zakończenie spotkania wszyscy uczestnicy otrzymali tematyczne komiksy i słodki upominek.
Zajęcia odbyły się w ramach projektu „Woda- naturalne bogactwo świata ludzi, zwierząt i roślin”, pod patronatem Prezydenta Miasta Bełchatowa Marioli Czechowskiej, a jego organizatorem był WOD-KAN sp. z o.o. w Bełchatowie.
Bardzo dziękujemy za ciekawe zajęcia, w trakcie których dzieci poszerzyły swoją wiedzę o wodzie i miło spędziły czas.

{gallery}rs_18_19/woda{/gallery}