W dniu 13. 01. 2019 r. po Mszy Świętej o godz. 12.00 zostały ogłoszone wyniki Gminnego Konkursu na „Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową”. W konkursie tym wzięli udział uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Zelowie. Wykonane prace zostały ocenione w etapie szkolnym i gminnym w kategoriach kl. I – III i kl. IV –VIII. Prace były wykonane różną techniką z dowolnych materiałów: drewno, papier, masa solna, modelina, gips, muszelki czy piernik.
Organizatorem konkursu był ZSO w Zelowie. Konkurs przebiegał pod patronatem honorowym Burmistrza Miasta i Gminy Zelów pana Tomasza Jachymka, który przekazał nagrody promujące naszą gminę. Zostały one wręczone laureatom przeze panią Dorotę Wiśniewską i ks. proboszcza parafii rzymsko – katolickiej Jacka Ambroszczyka.
Oto wyniki uczniów SP nr 2.  W kategorii wiekowej kl. I- III: III miejsce zajęła praca Aleksandry Przybylskiej (kl.IIb). W kategorii kl. IV- VIII: Bartosz Dreczko (kl. VIb) zdobył II miejsce, a Maja Plucińska (kl.IVc), Emil Sujecki (kl.IVa) i Eryk Kozak (kl.Va) egzekwo zajęli III miejsce . Wyróżnienia i dyplomy otrzymali następujący uczniowie naszej szkoły: Aniela Młynarczyk (kl.Ia), Kinga Bednarek (kl.Ia), Kacper Uzarczyk (kl.Ia), Marcel Kieraś (kl.Ib), Cyprian Drozdowski (kl. IIb), Oskar Woźniak (kl.IIIa), Julia Duraj (kl.IVa) i Aleksandra Trojanowska (kl.VIIa).

Wszystkim gratulujemy i dziękujemy za udział.

{gallery}rs_18_19/szopki{/gallery}