Szkolni artyści występujący w tegorocznych jasełkach już po raz trzeci mieli okazję zaprezentować przedstawienie pt. „A gdy zabłyśnie gwiazda…” Tym razem wystawialiśmy naszą inscenizację w Domu Kultury w Zelowie w ramach XIV Gminnego Przeglądu Spektakli Świątecznych i Jasełkowych. Niektórzy z młodych aktorów po raz pierwszy występowali poza szkołą i przed tak liczną publicznością, toteż prezentacji towarzyszyły silne emocje i trema, ale oklaski widzów były największą nagrodą. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Zelowie mieli też okazję obejrzeć spektakle przygotowane przez kolegów ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Zelowie i Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Zelowie. Obie inscenizacje bardzo nam się spodobały.

{gallery}rs_18_19/przeglad_jaselek{/gallery}