Tuż przed rozpoczęciem ferii w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Jego atmosferę można było już poczuć w godzinach południowych. Bo oto uczniowie młodszych klas przymierzali swoje kostiumy. Po szkolnych korytarzach spacerowali rycerze, piraci, czarownice czy królewny. Gdzieniegdzie przemykały też różne zwierzątka.

Prawdziwa zabawa rozpoczęła się o godzinie 13.00. Starsi uczniowie musieli czekać nieco dłużej, bo aż do godziny 16.00, aby zatańczyć belgijkę – najpopularniejszy taniec tegorocznego balu. Utwory taneczne przeplatane były rozmaitymi konkursami, przygotowanymi przez szkolny samorząd. Na zwycięzców czekały nagrody w postaci batoników i czekolad. Nie mogło zabraknąć słodkiego poczęstunku ufundowanego przez Radę Rodziców.
Niestety, nadszedł wieczór i czas, aby zakończyć bal. Z niecierpliwością będziemy czekać na kolejny… już za rok.

{gallery}rs_18_19/bal_karnawalowy{/gallery}