Bezpieczna droga do szkoły – pod takim hasłem odbywały się w naszej szkole spotkania profilaktyczno-edukacyjne z asp. Łukaszem Lubą. Funkcjonariusz omówił z uczniami zasady zachowania bezpieczeństwa w drodze do szkoły. Zwrócił także uwagę na niebezpieczeństwa jakie mogą czyhać na drodze i omówił sposoby ich unikania lub pokonywania. Najmłodsi uczniowie spotkali się z naszym dzielnicowym – asp. Łukaszem Lubą, asp. szt. Jarosławem Woźniakiem i przedstawicielami psb „Mrówka”. Dowiedzieli się, jak najbezpieczniej dotrzeć do szkoły i z niej wrócić. Otrzymali kamizelki i opaski odblaskowe. Na zakończenie maluchy zaprosiły policjantów na najbliższe przejście dla pieszych, gdzie zaprezentowały prawidłowe przechodzenie przez jezdnię.
Mamy nadzieję, że uczniowie będą korzystać z przekazanych w czasie spotkań porad przez cały rok szkolny.

{gallery}rs_18_19/mrowka{/gallery}