Gry nie tylko bawią, ale także rozwijają wyobraźnię, uczą przewidywania i podejmowania decyzji, rozwijają umiejętności społeczne oraz interpersonalne. Dlatego 18 października w naszej szkole odbyło się kolejne już spotkanie „planszomaniaków” , tym razem uczniów klas piątych i szóstych. Miłośnicy gier umysłowych i rozrywki intelektualnej mogli sprawdzić się w grze w warcaby i pchełki.
Oto wyniki rozgrywek:
• Eryk Matys
• Maja Maciejewska
• Magdalena Trojanowska
• Kacper Malinowski
• Maja Gorzelak
• Aleksandra Kowalska
• Martyna Adamczyk
• Judyta Zaręba
• Sylwia Hofman
• Kinga Rogozińska
• Dariusz Rogut
   Na wszystkich uczestników spotkania czekał słodki poczęstunek a dla zwycięzców nagrody.
Dziękujemy za super zabawę organizatorom oraz wolontariuszom ze Szkolnego Klubu Wolontariatu działającego w naszej szkole, którzy opiekowali się młodszymi kolegami, czuwali nad sprawnym przebiegiem rozgrywek i z dużym zaangażowaniem przeprowadzali turnieje.
10 grudnia zapraszamy uczniów klas siódmych i ósmych do gry w scrabble i statki!!!
Turniej gier planszowych ,,Planszomania – rozwijamy pasje’’ realizowany jest w ramach projektu „Działaj lokalnie”.

{gallery}rs_19_20/planszomania_2{/gallery}