25 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia wszyscy uczniowie naszej szkoły mogli zabrać ze sobą swoje ulubione pluszaki- misie. Pojawiło się ich bardzo dużo, były malutkie i ogromne, szare i kolorowe. W szkole zrobiło się milej i… ciaśniej, bo misie też chciały mieć swoje miejsca w ławkach.
Dzieci z koła bibliotecznego zaprosiły uczniów klas 0-III na spotkanie z jednym z najsławniejszych misiów– Kubusiem Puchatkiem. Zaprezentowali scenkę, o tym jak przyjaciele wybierali prezent urodzinowy dla Kubusia. Uczniowie zapoznali się z historią powstania misia, nie tylko Puchatka. Starsze dzieci pisały na karteczkach dlaczego lubią swoje pluszaki, a młodsze miały za zadanie narysować swojego ukochanego pluszowego misia. Wspólnie zastanawialiśmy się jak przez te wszystkie lata zmieniał się pluszowy miś. Na zakończenie spotkania każda klasa zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie z misiami. Uczniowie klas starszych też nie zawiedli i przynieśli do szkoły ukochane misie, co uwieczniliśmy na zdjęciach.
Podziękowaliśmy naszym niecodziennym gościom za wizytę w szkole i obiecaliśmy zaprosić je w przyszłym roku.

{gallery}rs_19_20/misiu{/gallery}