30 stycznia 2020 roku uczniowie klas I-III gościli w szkole swoje Babcie i Dziadziusiów. Uroczystość odbyła się na hali sportowej. Na tę niepowtarzalną wizytę wnuczęta przygotowały okolicznościowe piosenki, pląsy i zabawy sportowe. Dziadkowie bardzo chętnie brali udział w rozgrywkach, dziarsko rywalizowali między sobą. Wykonywali ćwiczenia gimnastyczne, bezpiecznie przeprowadzali wnuczęta po torze przeszkód. Wykazywali inwencję twórczą, tworząc ekologiczny strój z papieru toaletowego. Podczas wspólnych zmagań było mnóstwo śmiechu i radości. Babcie i Dziadkowie dzielnie i z wielkim zaangażowaniem wykonywali kolejne zadania. W przerwach między zabawami częstowali się słodkościami. Na zakończenie uroczego spotkania wnuki wręczyły swoim ukochanym Babciom i Dziadkom upominki w postaci lizakowych kwiatuszków.

{gallery}rs_19_20/dzien_babci_1_3{/gallery}