Zespół nauczycieli z naszej szkoły przygotował projekt pt. „Na tropie historii – wędrówki w czasie”, który został złożony w konkursie grantowym w ramach  Działaj Lokalnie ogłoszonym przez Stowarzyszenie Dobroczynne „Razem”. Bardzo się ucieszyliśmy, że nasz projekt uzyskał uznanie wśród oceniających i przyznano mu największą liczbę punktów.

Celem projektu jest przygotowanie komiksów i słuchowisk o dotyczących ważnych wydarzeń w historii Polski. Projekt realizowany będzie w małych grupach przez uczniów klas III-VIII pod kierunkiem nauczycieli. Efekty naszej pracy pojawią się przed świętami Bożego Narodzenia. Podzielimy się nimi z mieszkańcami Gminy Zelów.

Już teraz zachęcamy uczniów do wzięcia udziału w projekcie. Szczegóły pojawią się w ogłoszeniach na terenie szkoły.