17 września 2020 r. na obiektach Powiatowego Centrum Sportu w Bełchatowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Bełchatowskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych w ramach Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
W zawodach wystartowało 19 uczniów naszej szkoły, którzy mieli do pokonania dystans 1000 lub 1500 metrów w zależności od swojej kategorii wiekowej. Znakomicie w zawodach pobiegło czworo naszych zawodników, którzy uzyskali kwalifikacje na zawody wojewódzkie.
Byli to: Nikodem Dymiński – 2 miejsce, Amelia Kosmala – 2 miejsce, Natasza Jarkowska – 3 miejsce, Hanna Kruk – 4 miejsce!!!
W zawodach wystartowali:
Jarkowska Natasza, Kosmala Amelia, Kowalska Adrianna, Hanna Kruk, Wiktoria Jędrzejczyk, Adrianna Sikora, Natasza Wojajczyk, Jersak Mateusz, Kowalski Wiktor, Dymiński Nikodem, Małańczak Tobiasz, Wąsek Mateusz, Papuga Mateusz, Światłowski Kuba, Pospiszył Przemysław, Wąsek Igor, Błażej Światłowski, Przerywacz Szymon i Lipski Filip.
Gratulujemy!!!

{gallery}rs_20_21/zawody_powiat{/gallery}