Do tradycji naszej szkoły weszło organizowanie, z okazji Święta Niepodległości,  konkursów pieśni patriotycznej. W tym roku odbyła się już dwudziesta druga edycja tego konkursu. Ponieważ, ze względu na pandemię, przesłuchania nie mogły się odbyć w szkole, młodzi wokaliści musieli nagrać wykonywane przez siebie utwory i przekazać je organizatorom.

Uczestników konkursu oceniło jury w składzie: p. dyrektor Monika Łuczyńska, p. Joanna Grzanka i p. Anna Kimmer.

W kategorii klas 0 – I równorzędne pierwsze miejsca zajęli: Mia Tosik kl. „0”, Maciej Nawrocki kl. „0” i Natan Wilczek kl. Ia.

W kategorii klas II – III na pierwszym miejscu uplasowali się: Hanna Pospiszył kl. IIa i Błażej Grzegorczyk kl. IIIb. Drugie miejsce zajęły: Wiktoria Pospiszył kl. IIa i Julia Kurczewska kl. IIIa.

W najstarszej kategorii wiekowej, obejmującej klasy IV – VIII, pierwsze miejsce zajęły: uczennica klasy VIc – Julia Urbaniak i Magdalena Trojanowska – reprezentantka klasy VIIa. Na drugim miejscu uplasowały się: Adrianna Sikora kl. IVb i Natalia Nawrocka kl. IVa. Trzecie miejsce przypadło w udziale uczniom klasy IVa – Jakubowi Pospiszyłowi i Antoniemu Kuśmirkowi.

Uczestników konkursu zapraszamy po odbiór nagród i dyplomów do sekretariatu szkoły (od 1 grudnia).

Zobacz prezentację