#3MajFlagę razem z nami! – Challenge Rady Dzieci i Młodzieży Rzeczypospolitej Polskiej.

Z okazji Dnia Flagi oraz 231. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja Rada Dzieci i Młodzieży RP przy Ministrze Edukacji i Nauki już przygotowała akcję #3MajFlagę razem z nami! Inicjatywa będzie realizowana w formule znanej z ubiegłego roku. Wystarczy zrobić zdjęcie z biało-czerwoną flagą, udostępnić je w mediach społecznościowych z oznaczeniem #3MajFlagę razem z nami!, a następnie zaprosić trzy osoby lub instytucje do udziału w wydarzeniu. Akcja trwa do 3 maja (do końca dnia).

Zapraszamy do udziału:

Wszystkie dzieci i rodziców Szkoła Podstawowa nr 2 w Zelowie do przesyłania zdjęć na maila: szkolapodstawowanr2zelow@gmail.com do 3.05.2022 r, godzina 18.00- wszystkie zdjęcia zostaną opublikowane na naszej stronie.

{gallery}rs_21_22/wywieszamy_flagi{/gallery}