Brawa dla Was, trzymamy mocno kciuki.

Wychowankowie ZKS Włókniarz Zelów, Błażej oraz Kuba Światłowscy oficjalnie zasilili szeregi Akademia Widzewa Łódź.

Chłopcy w pierwszej połowie września w 2022 roku brali udział w treningu drużyn młodzieżowych Widzewa, wówczas mieli szansę aby zasilić Akademię Widzewa. Właśnie spełniło się ich marzenie.

W grudniu 2018 roku, klub ZKS Włókniarz Zelów dołączył jako ósmy klub współpracujących z Akademią Widzewa.

18 grudnia 2018 roku Przemysław Klementowski podpisał list intencyjny z burmistrzem Zelowa i prezes Włókniarz Zelów w sprawie promocji piłki nożnej jako dyscypliny wiodącej, szkolenia dzieci i młodzieży, promocji miasta i gmin oraz obydwu klubów. Kolejnym krokiem było podpisanie umowy o współpracy, właśnie kwestii trenowania drużyn młodzieżowych i szkolenia trenerów.

Błażejowi oraz Kubie życzymy sukcesów w Akademii Widzewa i trzymamy kciuki.