21 marca 2019 roku w hali Szkoły Podstawowej nr 205 w Łodzi rozegrany został finał wojewódzki „Gier i Zabaw” . Wśród sześciu najlepszych szkół podstawowych z naszego województwa nalazła się nasza szkoła, która musiała rywalizować z następującymi szkołami: SP 205 z Łodzi, SP 1 z Tomaszowa Mazowieckiego, SP 9 z Kutna, SP 5 ze Zgierza i SP z Mokrska. Od początku zawodów „Dwójka” plasowała się na wysokich lokatach, by ostatecznie zawody zakończyć na 3 miejscu!!! W końcowy sukces wkład mieli wszyscy zawodnicy, którzy bardzo dobrze poradzili sobie ze stresem i presją towarzyszącą podczas tych zawodów.

Po 16 konkurencjach kolejność końcowa wyglądała następująco:
1. SP nr 205 w Łodzi – 83 punktów
2. SP nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim – 65 punktów
3. SP nr 2 w Zelowie – 58 punktów
4. SP nr 9 Kutnie – 46 punktów
5. SP nr 5 w Zgierzu – 46 punktów
6. SP w Mokrsku – 38 punktów

Skład „Dwójki” w zawodach finału wojewódzkiego:
Kacper Kazimierczak, Błażej Światłowski, Nikodem Tosik, Filip Adamczyk, Duraj Mateusz, Wąsek Igor, Światłowski Jakub, Pospiszył Przemysław, Duraj Bartłomiej, Przerywacz Szymon, Małańczak Tobiasz, Adamusiak Hubert, Majewski Bartłomiej, Papuga Mateusz, Stachowiak Kacper, Dymiński Nikodem, Marciniak Bartosz, Kowalski Wiktor, Storczyk Szymon, Fliegner Maja, Kubiak Julia, Bednarek Marika, Niewieczerzał Ewa, Kopala Aleksandra, Piechota Amelia, Kopala Zuzanna, Antoszczak Maja, Pawełczyk Patrycja, Dobroszek Amelia, Chodorowicz Kalina, Zielińska Anna, Kowalska Adrianna, Selerowicz Zuzanna, Jędrzejczyk Wiktoria, Plucińska Maja, Jarkowska Natasza, Adamczyk Martyna, Duraj Julia, Kowalska Aleksandra, Zaręba Judyta, Maciejewska Katarzyna, Nikodem Bartosiak.
Gratulujemy sukcesu naszym zawodnikom!!!

{gallery}rs_18_19/gry_zabawy_wojewodztwo{/gallery}