20 września 2019 r. nad Zalewem „Patyki” w Zelowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Bełchatowskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych w ramach Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
W zawodach wystartowało 19 uczniów naszej szkoły, którzy mieli do pokonania dystans 1000 lub 1500 metrów w zależności od swojej kategorii wiekowej. Znakomicie w zawodach pobiegł Nikodem Dymiński, który do mety przybiegł jako pierwszy!!! Tym samym wywalczył awans na zawody wojewódzkie
W zawodach wystartowali:
Zielińska Wiktoria, Małasiewicz Marta, Jędrzejczyk Wiktoria, Jarkowska Natasza, Duraj Julia, Adamczyk Martyna, Kosmala Amelia, Kowalska Adrianna, Trojanowska Magdalena, Jersak Mateusz, Majchrzak Piotr, Kowalski Wiktor, Rogut Dariusz, Dymiński Nikodem, Małańczak Tobiasz, Storczyk Szymon, Majewski Bartosz, Wąsek Mateusz, Wąsek Igor.
Gratulujemy!!!

{gallery}rs_18_19/mistrzostwa_powiat{/gallery}