Już po raz kolejny nasza szkoła przystąpiła do Wojewódzkiej Kampanii Edukacyjnej „Dopalaczom mówimy STOP – wybieramy zdrowie”. W ramach tego programu 10 lutego 2020 roku zorganizowano dla rodziców naszych uczniów zajęcia profilaktyczne pod hasłem „ Narkotyki, dopalacze”. Zajęcia poprowadziły panie policjantki z Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie. Duża frekwencja na spotkaniu świadczy o tym, że problem różnego typu używek cieszy się nadal dużym zainteresowaniem  wśród rodziców. Ciekawie i profesjonalnie poprowadzone zajęcia, wzbogacone były filmem, wykorzystaniem  „walizki edukacyjnej” czy możliwością odbioru rzeczywistości za pomocą promilgogli. Spotkanie i ożywiona dyskusja okazały się doskonałą formą na zgłębienie wiedzy i profilaktyki zażywania substancji psychoaktywnych.

{gallery}rs_19_20/profilaktyka{/gallery}