Najważniejsza w karnawale szkolna zabawa już za nami. Odbyła się ona w miniony piątek i dostarczyła uczestnikom wielu wrażeń. Jak zwykle – była oczekiwana z niecierpliwością, zwłaszcza przez najmłodszych. Uczniowie klas I – III i przedszkolaki przygotowują się bowiem do szkolnego balu z ogromnym entuzjazmem. Planują, w jakim wystąpią kostiumie, z kim będą tańczyć, w co się będą bawić… Kiedy zaczyna grać muzyka, ruszają w tany. W rozbawionym tłumie widać było w tym roku wiele księżniczek, kilku małych policjantów, strażaków i postaci z bajek. Były też wróżki, motylki, Indianka. Pojawiło się dwóch sympatycznych staruszków. Wirująca na sali gromada mieniła się wszystkimi kolorami tęczy. Trochę mniej barwnie prezentowali się starsi uczniowie, którzy przybyli na bal późnym popołudniem. W tej części zabawy karnawałowych kostiumów było mniej, ale więcej zabaw integracyjnych przygotowanych i poprowadzonych przez przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego. Słodka przekąska ufundowana przez Radę Rodziców wzmocniła nadwątlone siły tancerzy. Niech żałują ci, którzy nie przyszli na bal karnawałowy.

{gallery}rs_19_20/bal{/gallery}